+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Přečtěte si, co je nového

Všechny články

Kvalitní web copywriting a SEO jdou ruku v ruce

Za výborným textem na webu je spousta přípravné práce, kterou, pokud je text skvělý, nezaznamenáte. Všechno začíná analýzou klíčových slov. Na základě této analýzy se text připraví tak, aby byl pro návštěvníky vašeho webu relevantní a přesvědčil je, aby nakoupili právě u vás.

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě - Facebook, Instagram, LinkedIn - pokud bychom měli jmenovat ty nejznámější, jsou velkým fenoménem a časy, kdy byly vnímány pouze jako zdroj zábavy a trávení volného času jsou dávno pryč.

Cena za SEO - ceník optimalizace webu

SEO - magickým slovem - v překladu z angličtiny "search engine optimization" - označujeme způsoby, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů, tedy u nás v Čechách primárně na Googlu a Seznamu.

Co sleduji, když hodnotím web v roce 2020?

Posledních více než 10 let je mým pracovním prostředím svět internetu, ale až v poslední době jsem si uvědomil, že dělám neustále jednu věc - automaticky hodnotím webové stránky.

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

Drobečková navigace

Úvod > Blog > Cena za SEO - ceník optimalizace webu

Cena za SEO - ceník optimalizace webuSEO /optimalizace webu/ cena - úvod

SEO - magickým slovem - v překladu z angličtiny "search engine optimization" - označujeme způsoby, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů, tedy u nás v Čechách primárně na Googlu a Seznamu. Pokud Vás to, co dělám v oblasti SEO dělá víc, podívejte se na moji podstránku "SEO - Optimalizace pro vyhledávače".

SEO /optimalizace webu/ cena - zamyšlení

V tomto článku se chci spíše zaměřit na cenu za SEO /cenu za optimalizaci webu/. Jak vlastně stanovit "SEO ceník"...

První věcí, kterou je třeba si uvědomit je, že "SEO" není jednorázová služba, ale dlouhodobý - z mé zkušenosti prakticky nikdy nekončící - proces. Z toho tedy plyne, že stanovit cenu za SEO, není úplně snadné. Respektive SEO ceník snadný je, ale složitější je to s jeho interpretací a hlavně pak s jeho reálnou aplikací v praxi.

SEO /optimalizace webu/ cena - ukázka SEO ceníku

Cena za vstupní SEO služby

Jako první se vždy v rámci SEO dělají vstupní - technické - analýzy, kde se zjišťuje reálný stav webu. Tyto činnosti zahrnují mimo jiné tyto služby: měření pozic klíčových slov /případně nejprve samotná analýza klíčových slov/, analýza on-page a off-page faktorů, atd... Tady se cena pohybuje od 4.000,- Kč výše dle náročnosti a velikosti webu.

Cena za dlouhodobé SEO služby

Obecně v procesu optimalizace webu fungují nejlépe 2 věci: budovat reputaci webu skrze zpětné odkazy /linkbuilding/ a relevantní obsah webu /copywriting/. Tedy laicky řečeno v této dlouhodobé práci hledáme a následně "kupujeme" zpětné odkazy z jiných webů a píšeme smysluplné texty na svůj web. Orientační SEO ceník za linkbuilding je 1 odkaz od cca 2.000.- Kč a za copywriting od 1.900,- Kč za napsání 1 normostrany A4 textu.

Cena za SEO konzultaci

Tady je to nejjednodušší - hodina mé práce stojí 800,- Kč - a lze se potkat osobně /ideálně u mě v Plzni/ nebo online skrze ZOOM nebo jiný nástroj.

 

Rád vám cenu SEO optimalizace vašeho webu spočítám. Vše se odvíjí od velikosti vašich stránek a od vašich představ. Napište mi nebo zavolejte.

POPTAT CENU OPTIMALIZACI WEBU