+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Přečtěte si, co je nového

Všechny články

Kvalitní web copywriting a SEO jdou ruku v ruce

Za výborným textem na webu je spousta přípravné práce, kterou, pokud je text skvělý, nezaznamenáte. Všechno začíná analýzou klíčových slov. Na základě této analýzy se text připraví tak, aby byl pro návštěvníky vašeho webu relevantní a přesvědčil je, aby nakoupili právě u vás.

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě - Facebook, Instagram, LinkedIn - pokud bychom měli jmenovat ty nejznámější, jsou velkým fenoménem a časy, kdy byly vnímány pouze jako zdroj zábavy a trávení volného času jsou dávno pryč.

Cena za SEO - ceník optimalizace webu

SEO - magickým slovem - v překladu z angličtiny "search engine optimization" - označujeme způsoby, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů, tedy u nás v Čechách primárně na Googlu a Seznamu.

Co sleduji, když hodnotím web v roce 2020?

Posledních více než 10 let je mým pracovním prostředím svět internetu, ale až v poslední době jsem si uvědomil, že dělám neustále jednu věc - automaticky hodnotím webové stránky.

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

Drobečková navigace

Úvod > O mně

O mně

Jaroslav Voldřich, Digitální konzultant

Pracuji jako konzultant v digitálním světě. Provedu vás tvorbou webu i on-line marketingem.

Při své práci kombinuji odborné znalosti s praktickými zkušenostmi, protože všechny věci, které navrhuji svým partnerům, jsem si sám vyzkoušel na vlastní kůži při realizaci svých vlastních projektů.

Motto

„Webové stránky nejsou moderní gymnastika. Nedostávají body za krásu. Smyslem je vytvořit účinný nástroj, který naplní obchodní plány a vaše vize.“

Zkušenosti s tvorbou webu

Umím programovat, i když nejsem klasický „ajťák“. Svého času jsem ovládal deset programovacích jazyků a poznal detailně prostředí internetu. Z toho těžím i teď, když působím jako konzultant. Dovedu se do vašich potřeb vcítit a dovést vás k webu, který splní vaše očekávání. Zároveň rozumím i druhému světu – programátorům, SEO specialistům nebo copywriterům, s nimiž při tvorbě webu spolupracuji.

Z mého života

1974 – narodil jsem se v Klatovech
1977 – přestěhoval jsem se s rodiči do Plzně
1994 až 1997 – studoval jsem kybernetiku a řídicí techniku, ale od strojů jsem utekl ke koním
2000 až 2010 – pracoval jsem jako obchodní manager, například pro reklamní agenturu
2010 – vrátil jsem se do digitálního světa a prostředí internetu jako konzultant agentury Antee

Když nedělám weby, jsem u koní, v přírodě nebo cvičím jógu.

Jsem hrdým dobrovolníkem nadace The Art of Living v České republice.