+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Přečtěte si, co je nového

Všechny články

Kvalitní web copywriting a SEO jdou ruku v ruce

Za výborným textem na webu je spousta přípravné práce, kterou, pokud je text skvělý, nezaznamenáte. Všechno začíná analýzou klíčových slov. Na základě této analýzy se text připraví tak, aby byl pro návštěvníky vašeho webu relevantní a přesvědčil je, aby nakoupili právě u vás.

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě - Facebook, Instagram, LinkedIn - pokud bychom měli jmenovat ty nejznámější, jsou velkým fenoménem a časy, kdy byly vnímány pouze jako zdroj zábavy a trávení volného času jsou dávno pryč.

Cena za SEO - ceník optimalizace webu

SEO - magickým slovem - v překladu z angličtiny "search engine optimization" - označujeme způsoby, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů, tedy u nás v Čechách primárně na Googlu a Seznamu.

Co sleduji, když hodnotím web v roce 2020?

Posledních více než 10 let je mým pracovním prostředím svět internetu, ale až v poslední době jsem si uvědomil, že dělám neustále jednu věc - automaticky hodnotím webové stránky.

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

Drobečková navigace

Úvod > Tvorba webových stránek Plzeň > Ceník tvorby webových stránek

Ceník tvorby webových stránek

Cenu za váš nový web dostanete zpracovanou na míru po naší první schůzce. Přesně uvidíte, za co platíte. Záleží na tom, jak velký web bude a kolik dostane funkcí. Částky níže jsou tedy jen orientační.

Tvorba webových stránek - ceny:

  • Jednoduché, základní webové stránky se pohybují většinou mezi 15.000 - 25.000 Kč. V té spodní části jsou to weby, kde se používá do větší míry tzv.šablonovité řešení, v té horní části jsou to pak weby s individuální grafikou na míru. Pro lepší představu, čemu říkáme základní webovky, tak jsou to stránky s cca 5 podstránkami, většinou těmito: hlavní /úvodní/ stránka, služby, o nás, reference a kontakty. I tento jednoduchý web je samozřejmě přizpůsobený pro zobrazování na mobilních telefonech /tzv.responzivní design/.
  • Standardní web - jde o větší web s rozsahem cca 10 - 15 podstránek a navíc oproti základnímu, má část služeb často podrobněji rozdělenou do jednotlivých podstránek. Obsahuje takové funkce jako jsou například aktuality, jednoduchý katalog služeb nebo zboží, případně jednu jazykovou mutaci. Cena je většinou někde mezi 30.000 - 40.000 Kč.
  • Kompletní, obchodní web - jde většinou o web rozsahu toho standardního, jehož součástí jsou kromě velkého výběru funkcí a užitečných modulů i marketingové analýzy, profesionální texty či propagační služby. Cena takovéhoto webového řešení se pohybuje v částkách od 55.000 Kč výše.
  • Základní web pro obec stojí 25 000 korun.

Ceník za tvorbu e-shopu:

Výroba e-shopu se vždy počítá zcela individuálně. Jednoduchý, základní internetový obchod se cenově pohybuje kolem 50.000 Kč. Více informací o tom, jak děláme eshopy, najdete na stránce výroba eshopu na míru

Všechny ceny za výrobu webových stránek, které zde uvádíme jsou bez 21% DPH.

Napište mi nebo zavolejte. Rád vám k cenám webů poskytnu více informací.

 

POPTAT CENU WEBU