Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Tvorba webových stránek > Ceník tvorby webových stránek

Ceník tvorby webových stránek

Cenu za váš nový web dostanete zpracovanou na míru po naší první schůzce. Přesně uvidíte, za co platíte. Záleží na tom, jak velký web bude a kolik dostane funkcí. Částky níže jsou tedy jen orientační.

Tvorba webových stránek - ceny:

  • Jednoduché, základní webové stránky se pohybují většinou mezi 17.000 - 29.000 Kč. V té spodní části jsou to weby, kde se používá do větší míry tzv.šablonovité řešení, v té horní části jsou to pak weby s individuální grafikou na míru. Pro lepší představu, čemu říkáme základní webovky, tak jsou to stránky s cca 5 podstránkami, většinou těmito: hlavní /úvodní/ stránka, služby, o nás, reference a kontakty. I tento jednoduchý web je samozřejmě přizpůsobený pro zobrazování na mobilních telefonech /tzv.responzivní design/.
  • Standardní web - jde o větší web s rozsahem cca 10 - 15 podstránek a navíc oproti základnímu, má část služeb často podrobněji rozdělenou do jednotlivých podstránek. Obsahuje takové funkce jako jsou například aktuality, jednoduchý katalog služeb nebo zboží, případně jednu jazykovou mutaci. Cena je většinou někde mezi 30.000 - 45.000 Kč.
  • Kompletní, obchodní web - jde většinou o web rozsahu toho standardního, jehož součástí jsou kromě velkého výběru funkcí a užitečných modulů i marketingové analýzy, profesionální texty či propagační služby. Cena takovéhoto webového řešení se pohybuje v částkách od 55.000 Kč výše.
  • Základní web pro obec stojí 30 000 korun.

Ceník za tvorbu e-shopu:

Výroba e-shopu se vždy počítá zcela individuálně. Jednoduchý, základní internetový obchod se cenově pohybuje kolem 50.000 Kč. Více informací o tom, jak děláme eshopy, najdete na stránce výroba eshopu na míru

Všechny ceny za výrobu webových stránek, které zde uvádíme jsou bez 21% DPH.

Napište mi nebo zavolejte. Rád vám k cenám webů poskytnu více informací.

Poptat cenu webu