+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Poslední články z blogu

Všechny články

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

PF 2018

Veselé Vánoce a šťastný nový rok...

Pozor na podvodníky - ES firmy nejsou Seznam.cz

Hospodářské noviny zveřejnily článek o novém katalogovém podvodu, jehož oběťmi se stávají firmy zapsané v katalogu firmy.cz od Seznamu...

Naučte se lépe využívat internet společně s Googlem

V tomto příspěvku bych Vás rád seznámil s hodně zajímavým projektem od Googlu - Digitální garáž. Sám jsem ho celý absolvoval a mohu s čistým svědomím říct, že pokud to s využitím internetu pro své podnikání myslíte vážně, najděte si čas a absolvujte ho.

PF 2017

Veselé Vánoce a šťastný nový rok...

Drobečková navigace

Úvod > Tvorba webových stránek Plzeň > Ceník

Ceník

Cena za tvorbu www stránek se odvíjí od velikosti webu, počtu funkcí a grafiky. Cenu vykalkuluji pro každého klienta zvlášť, částky níže jsou tedy jen orientační.

Ceník webových stránek

  • Jednoduché webové stránky se základní grafikou, jednou funkcí vyjdou na cca 15 000 Kč.
  • Větší web s pokročilejší grafikou, uzpůsobený pro mobilní telefony a tablety, 3 funkcemi dle vašeho výběru vyjde na cca 25 000 Kč.
  • Rozsáhlý web s profi grafikou, uzpůsobený pro mobilní telefony a tablety, 5 funkcemi dle vašeho výběru vyjde na cca 38 000 Kč.

Ceník za tvorbu e-shopu

Výroba e-shopu se k cenám za web uvedeným výše připočítává zvlášť. Jednoduchý internetový obchod vyjde na 15 000 Kč, pokročilejší na 24 000 Kč a nejmodernější 42 000 Kč.

Pro podrobnější informace mě kontaktujte.

 

POPTAT CENU WEBU