+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Přečtěte si, co je nového

Všechny články

Kvalitní web copywriting a SEO jdou ruku v ruce

Za výborným textem na webu je spousta přípravné práce, kterou, pokud je text skvělý, nezaznamenáte. Všechno začíná analýzou klíčových slov. Na základě této analýzy se text připraví tak, aby byl pro návštěvníky vašeho webu relevantní a přesvědčil je, aby nakoupili právě u vás.

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě - Facebook, Instagram, LinkedIn - pokud bychom měli jmenovat ty nejznámější, jsou velkým fenoménem a časy, kdy byly vnímány pouze jako zdroj zábavy a trávení volného času jsou dávno pryč.

Cena za SEO - ceník optimalizace webu

SEO - magickým slovem - v překladu z angličtiny "search engine optimization" - označujeme způsoby, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů, tedy u nás v Čechách primárně na Googlu a Seznamu.

Co sleduji, když hodnotím web v roce 2020?

Posledních více než 10 let je mým pracovním prostředím svět internetu, ale až v poslední době jsem si uvědomil, že dělám neustále jednu věc - automaticky hodnotím webové stránky.

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

Drobečková navigace

Úvod > Online marketing > Správa PPC kampaní > Reklama na Seznamu, Sklik reklama

Reklama na Seznamu, Sklik reklama

Reklama na Seznamu, Seznam Sklik - PlzeňDíky Sklik.cz budete vidět ve vyhledávání Seznam.cz, obsahové síti a na dalších nejnavštěvovanějších webech českého internetu:

Novinky.cz, Super.cz, Proženy.cz, Sport.cz, Seznam Zprávy, iDnes.cz, Sauto.cz, Smoto.cz, Nova.cz, JízdníŘády.cz, Sreality.cz, AutoForum.cz…

Platíte jen za přivedené zákazníky, vaše reklama se zobrazí zdarma - platíte teprve za návštěvníka, který se proklikne na vaše stránky. Záleží jenom na vás, kolik jste ochotni za proklik zaplatit a kolik maximálně budete do reklamy denně investovat. Oslovíte region, kde působíte - pokud provozujete lokální byznys, svou reklamu stačí zacílit na svůj kraj nebo okres.

Správa PPC kampaní na Seznamu

PPC kampaně na Seznamu jsou úžasný nástroj on-line marketingu, pokud na svůj web potřebujete okamžitě přivést uživatele a zákazníky. Prostřednictvím přesně cílené PPC reklamy na Seznamu se zvýší nové obchody, poptávky, objednávky, konverze. PPC reklama na Seznamu je v podstatě váš internetový obchodní zástupce, který dokáže přesvědčit uživatele o výhodách vašich služeb a přimět je k objednávce.

Proč a kdy PPC reklama na Seznamu funguje?

Určitě jste si všimli, že výpisu vyhledávání kralují placené reklamy – PPC. Ačkoli někteří lidé tvrdí, že na tyto reklamy nikdo nekliká, realita je jiná. Mám ji podloženou daty. PPC reklamy jsou užitečný a funkční nástroj, který zaujme zákazníka a přivede ho na váš web. Optimální je propojit PPC reklamu i s dalšími nástroji on-line marketingu. Potom vše do sebe zapadá a vaše výsledky jsou skvělé.

PPC kampaně na Seznamu na míru

Při tvorbě PPC kampaní na Seznamu hrají klíčovou roli data a vaše cíle. Proto mě bude zajímat, co od placené reklamy očekáváte a kolik zákazníků nebo poptávek by mělo přijít na váš web. Důležitá je pochopitelně návratnost investice, protože reklama se musí nejen zaplatit, ale hlavně generovat zisk.

Hlavní výhody PPC kampaní na Seznamu

  • Přesně cílená reklama. Platíte pouze za proklik uživatele (Pay Per Clik).
  • Flexibilita. Reklamu nastavím podle vašich aktuálních potřeb. Lze ji spouštět jen v určitou denní dobu a kdykoli vypnout.
  • Návratnost. PPC reklamy mají skvělý poměr ceny a výkonu.

Správa PPC kampaní na Seznamu

Zajistím pro vás PPC kampaně na míru, které budou efektivní. Společně budeme sledovat předem vytýčené cíle. Vše bude podloženo daty a čísly. Dobře se na PPC kampaň připravíme, a to včetně cílených textů. Vyjdeme z Analýzy klíčových slov.

Ceník PPC kampaně na Seznamu

Cena za PPC reklamu je složená ze dvou částí:

  • poplatek za nastavení a správu kampaně,
  • kredit v reklamním systému.

Za správu PPC kampaní na Seznamu zaplatíte od 2 500 korun měsíčně. Kredit pro kampaň spočítáme individuálně. Poptejte PPC reklamu, rád vám zašlu kalkulaci:

Mám zájem o reklamu na Seznamu:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů