Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Online marketing > Správa PPC kampaní > Reklama na Google, Google Ads reklama

Reklama na Google, Google Ads reklama

Reklama na Googlu, Google Ads - Plzeň.pngDíky Google Ads (dříve Google Adwords) budete vidět ve vyhledávání Google.com, obsahové síti a na dalších nejnavštěvovanějších webech nejen českého ale i světového internetu.

Platíte jen za přivedené zákazníky, vaše reklama se zobrazí zdarma - platíte teprve za návštěvníka, který se proklikne na vaše stránky. Záleží jenom na vás, kolik jste ochotni za proklik zaplatit a kolik maximálně budete do reklamy denně investovat. Oslovíte region, kde působíte - pokud provozujete lokální byznys, svou reklamu stačí zacílit na svůj kraj nebo okres.

Správa PPC kampaní na Google, Google Ads

PPC kampaně na Googlu jsou úžasný nástroj on-line marketingu, pokud na svůj web potřebujete okamžitě přivést uživatele a zákazníky. Prostřednictvím přesně cílené PPC reklamy na Googlu se zvýší nové obchody, poptávky, objednávky, konverze. PPC reklama na Googlu je v podstatě váš internetový obchodní zástupce, který dokáže přesvědčit uživatele o výhodách vašich služeb a přimět je k objednávce.

Proč a kdy PPC reklama na Google funguje?

Určitě jste si všimli, že výpisu vyhledávání kralují placené reklamy – PPC. Ačkoli někteří lidé tvrdí, že na tyto reklamy nikdo nekliká, realita je jiná. Mám ji podloženou daty. PPC reklamy jsou užitečný a funkční nástroj, který zaujme zákazníka a přivede ho na váš web. Optimální je propojit PPC reklamu i s dalšími nástroji on-line marketingu. Potom vše do sebe zapadá a vaše výsledky jsou skvělé.

PPC kampaně na Google na míru

Při tvorbě PPC kampaní na Googlu hrají klíčovou roli data a vaše cíle. Proto mě bude zajímat, co od placené reklamy očekáváte a kolik zákazníků nebo poptávek by mělo přijít na váš web. Důležitá je pochopitelně návratnost investice, protože reklama se musí nejen zaplatit, ale hlavně generovat zisk.

Hlavní výhody PPC kampaní na Google

  • Přesně cílená reklama. Platíte pouze za proklik uživatele (Pay Per Clik).
  • Flexibilita. Reklamu nastavím podle vašich aktuálních potřeb. Lze ji spouštět jen v určitou denní dobu a kdykoli vypnout.
  • Návratnost. PPC reklamy mají skvělý poměr ceny a výkonu.

Správa PPC kampaní na Google

Zajistím pro vás PPC kampaně na míru, které budou efektivní. Společně budeme sledovat předem vytýčené cíle. Vše bude podloženo daty a čísly. Dobře se na PPC kampaň připravíme, a to včetně cílených textů. Vyjdeme z Analýzy klíčových slov.

Ceník PPC kampaně na Google

Cena za PPC reklamu na Google je složená ze dvou částí:

  • poplatek za nastavení a správu kampaně,
  • kredit v reklamním systému.

Za správu PPC kampaní na Google zaplatíte od 3 000 korun měsíčně. Kredit pro kampaň spočítáme individuálně. Poptejte PPC reklamu na Googlu, rád vám zašlu kalkulaci, jsem certikovaný specialista od Googlu.

5b119f6f-441b-4fdd-a7e9-c3ec7a943f7a.png

Mám zájem o reklamu na Googlu:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů