+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Přečtěte si, co je nového

Všechny články

Kvalitní web copywriting a SEO jdou ruku v ruce

Za výborným textem na webu je spousta přípravné práce, kterou, pokud je text skvělý, nezaznamenáte. Všechno začíná analýzou klíčových slov. Na základě této analýzy se text připraví tak, aby byl pro návštěvníky vašeho webu relevantní a přesvědčil je, aby nakoupili právě u vás.

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě - Facebook, Instagram, LinkedIn - pokud bychom měli jmenovat ty nejznámější, jsou velkým fenoménem a časy, kdy byly vnímány pouze jako zdroj zábavy a trávení volného času jsou dávno pryč.

Cena za SEO - ceník optimalizace webu

SEO - magickým slovem - v překladu z angličtiny "search engine optimization" - označujeme způsoby, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů, tedy u nás v Čechách primárně na Googlu a Seznamu.

Co sleduji, když hodnotím web v roce 2020?

Posledních více než 10 let je mým pracovním prostředím svět internetu, ale až v poslední době jsem si uvědomil, že dělám neustále jednu věc - automaticky hodnotím webové stránky.

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

Drobečková navigace

Úvod > Online marketing > Copywriting > Cena Copywritingu

Cena Copywritingu

Jak je to s cenou copywritingu a proč bývá cena za normostranu tak vysoká? Copywriter si do ní totiž počítá nejen čas potřebný k napsání textu, ale i dobu, kterou vynaložil k nastudování problematiky. U složitějších témat je čas strávený studiem obvykle delší než samotné napsání textu.

Stejně jako ve všech jiných branžích i zde dostanete to, co si zaplatíte. Díváte se po nejnižší ceně? V tom případě neočekávejte víc než prosté zaplnění webu neohrabaným textem s chybami, překlepy a nelogičnostmi.

Český internet je plný levných nabídek copywriterů, kteří jsou zadarmo drazí. Právě těch se vyvarujte, jestli chcete, aby vám text na webu přinášel obchodní výsledky.

Zadáváte copywriting? Tohle si pohlídejte!

Předchozími odstavci však rozhodně nechci naznačit, že je dražší copywriting automaticky samospasitelný. To rozhodně ne. I u kvalitního copywritera si porovnejte analýzu klíčových slov s výsledným textem a zjistěte, zda:

  • používá klíčová slova
  • vybral klíčová slova, která jsou pro vás relevantní
  • nevyužívá některá klíčová slova příliš často (více než 5 % textu).

U dražšího copywritera se zpravidla předpokládá, že se vyvaruje gramatických chyb a překlepů. Tito standardně využívají služeb korektora, který jejich práci kontroluje. Přesto je vhodné si dodaný text pročíst, protože chybka se vloudí všude a text bude na vašich stránkách všem na očích.

Abych byl trochu konkrétní, ceny za 1 NS textu se pohybují někde mezi 1.500 Kč a 3.000 Kč.

Hledáte kvalitní texty za příznivé ceny? Zavolejte mi a já vám je dodám.

POPTAT COPYWRITING