+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Přečtěte si, co je nového

Všechny články

Kvalitní web copywriting a SEO jdou ruku v ruce

Za výborným textem na webu je spousta přípravné práce, kterou, pokud je text skvělý, nezaznamenáte. Všechno začíná analýzou klíčových slov. Na základě této analýzy se text připraví tak, aby byl pro návštěvníky vašeho webu relevantní a přesvědčil je, aby nakoupili právě u vás.

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě - Facebook, Instagram, LinkedIn - pokud bychom měli jmenovat ty nejznámější, jsou velkým fenoménem a časy, kdy byly vnímány pouze jako zdroj zábavy a trávení volného času jsou dávno pryč.

Cena za SEO - ceník optimalizace webu

SEO - magickým slovem - v překladu z angličtiny "search engine optimization" - označujeme způsoby, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů, tedy u nás v Čechách primárně na Googlu a Seznamu.

Co sleduji, když hodnotím web v roce 2020?

Posledních více než 10 let je mým pracovním prostředím svět internetu, ale až v poslední době jsem si uvědomil, že dělám neustále jednu věc - automaticky hodnotím webové stránky.

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

Drobečková navigace

Úvod > Blog

Blog


Lze prodávat domy přes internet?

Datum konání: 23. 6. 2016

Web www.jgroup.cz podpořil podnikání ve stavebnictvíAffiliate (provizní) marketing

Datum konání: 24. 3. 2016

Hledáte obchodní zástupce? Zkuste Affiliate!PF 2016

Datum konání: 18. 12. 2015

Příjemné svátky a šťastný nový rok 2016...Seznam plní sliby

Datum konání: 1. 11. 2015

Turistické mapy Evropy už jsou na Androidu i off-line...Jak je to s Windows 10

Datum konání: 18. 8. 2015

Microsoft se spuštěním "desítek" upravuje a mění celou řadu podmínek týkajících se jejich užívání a soukromí...Analýza klíčových slov

V jednom z předcházejících článků jsem nakousl téma analýzy klíčových slov. Slíbil jsem, že se k ní ještě vrátíme a teď ten slib plním...Plánujete o prázdninách nějaký výlet?

Datum konání: 24. 6. 2015

Plánujete o prázdninách nějaký výlet? Pak vyzkoušejte nový plánovač výletů na mapy.cz...Změny na vyhledavači seznam.cz

Datum konání: 27. 5. 2015

Seznam.cz oznámil aktualizaci algoritmu, který má významně ovlivnit výsledky ve vyhledávání...Máme firmu na Facebooku a teď, co s tím?

Datum konání: 11. 5. 2015

Krátké zamyšlení nad přístupem většiny firem k prostředí internetu...Předvýrobní analýza aneb než se pustíme do grafiky

Datum konání: 9. 4. 2015

Pokud chcete mít úspěšný web, který bude v maximální možné míře plnit plánované cíle, je nezbytné před vlastní výrobou provést takzvanou PŘEDVÝROBNÍ ANALÝZU. Předvýrobní analýza je takovou architektonickou studií, v tomto případě ale ne stavby, ale vašeho webového projektu.