+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Poslední články z blogu

Všechny články

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

PF 2018

Veselé Vánoce a šťastný nový rok...

Pozor na podvodníky - ES firmy nejsou Seznam.cz

Hospodářské noviny zveřejnily článek o novém katalogovém podvodu, jehož oběťmi se stávají firmy zapsané v katalogu firmy.cz od Seznamu...

Naučte se lépe využívat internet společně s Googlem

V tomto příspěvku bych Vás rád seznámil s hodně zajímavým projektem od Googlu - Digitální garáž. Sám jsem ho celý absolvoval a mohu s čistým svědomím říct, že pokud to s využitím internetu pro své podnikání myslíte vážně, najděte si čas a absolvujte ho.

PF 2017

Veselé Vánoce a šťastný nový rok...

Drobečková navigace

Úvod > Tvorba webových stránek Plzeň > Ceník

Ceník

Cena za tvorbu www stránek se odvíjí od velikosti webu, počtu funkcí a grafiky. Cenu vykalkuluji pro každého klienta zvlášť, částky níže jsou tedy jen orientační.

Ceník webových stránek:

  • Jednoduché, základní webové stránky se pohybují většinou mezi 15.000 - 25.000 Kč. V té spodní části jsou to weby, kde se používá do větší míry tzv.šablonovité řešení, v té horní části jsou to pak weby s individuální grafikou na míru. Pro lepší představu, čemu říkáme základní webovky, tak jsou to stránky s cca 5 podstránkami, většinou těmito: hlavní /úvodní/ stránka, služby, o nás, reference a kontakty. I tento jednoduchý web je samozřejmě přizpůsobený pro zobrazování na mobilních telefonech /tzv.responzivní design/.
  • Standardní web - jde o větší web s rozsahem cca 10 - 15 podstránek a navíc oproti základnímu, má část služeb často podrobněji rozdělenou do jednotlivých podstránek. Obsahuje takové funkce jako jsou například aktuality, jednoduchý katalog služeb nebo zboží, případně jednu jazykovou mutaci. Cena je většinou někde mezi 30.000 - 40.000 Kč.
  • Kompletní, obchodní web - jde většinou o web rozsahu toho standardního, jehož součástí jsou kromě velkého výběru funkcí a užitečných modulů i marketingové analýzy, profesionální texty či propagační služby. Cena takovéhoto webového řešení se pohybuje v částkách od 55.000 Kč výše.

Ceník za tvorbu e-shopu:

Výroba e-shopu se k cenám za web uvedeným výše připočítává zvlášť. Jednoduchý internetový obchod vyjde na 15 000 Kč, pokročilejší na 24 000 Kč a nejmodernější 42 000 Kč.

Všechny ceny za výrobu webových stránek, které zde uvádíme jsou bez 21% DPH.

Pro podrobnější informace mě kontaktujte.

 

POPTAT CENU WEBU