+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Přečtěte si, co je nového

Všechny články

Kvalitní web copywriting a SEO jdou ruku v ruce

Za výborným textem na webu je spousta přípravné práce, kterou, pokud je text skvělý, nezaznamenáte. Všechno začíná analýzou klíčových slov. Na základě této analýzy se text připraví tak, aby byl pro návštěvníky vašeho webu relevantní a přesvědčil je, aby nakoupili právě u vás.

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě - Facebook, Instagram, LinkedIn - pokud bychom měli jmenovat ty nejznámější, jsou velkým fenoménem a časy, kdy byly vnímány pouze jako zdroj zábavy a trávení volného času jsou dávno pryč.

Cena za SEO - ceník optimalizace webu

SEO - magickým slovem - v překladu z angličtiny "search engine optimization" - označujeme způsoby, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů, tedy u nás v Čechách primárně na Googlu a Seznamu.

Co sleduji, když hodnotím web v roce 2020?

Posledních více než 10 let je mým pracovním prostředím svět internetu, ale až v poslední době jsem si uvědomil, že dělám neustále jednu věc - automaticky hodnotím webové stránky.

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

Drobečková navigace

Úvod > Blog > Jak je to s Windows 10

Jak je to s Windows 10Datum konání:
18.8.2015

Microsoft se spuštěním "desítek" upravuje a mění celou řadu podmínek týkajících se jejich užívání a soukromí...

Asi největší obavy vznikají o to, co za údaje Microsoft o uživatelích vlastně shromažďuje - mimo jiné třeba toto – jméno, kontaktní údaje, přihlašovací údaje, demografické údaje (věk, pohlaví, země, jazyk), zájmy a oblíbené oblasti (sportovní aplikace, akce, města, počasí a řadu odvozených údajů), platební údaje, údaje o využití (používané funkce, zakoupené zboží, navštívené stránky, hledané výrazy, IP adresa, identifikátory zařízení, místní a jazyková nastavení, data o síti, prohlížeči či používaném softwaru, výkonnost služeb a problémy se službami. Kompletní údaje najdete v tomto dokumentu: Prohlášení společnosti Microsoft o zásadách ochrany osobních údajů.

Pokud Vás zajímá shrnutí toho, co je u Microsoft nového, doporučuji článek Daniela Dočekala - Přivlastňuje si Microsoft váš obsah? Co plyne z dalších smluvních dokumentů

PS: sám jsem si "10" před cca týdnem stáhl /měl jsem 8.1/ a první dojmy zatím vcelku pozitivní, souhlasíte?


Komentáře


  • 11. 9. 2015 9:21
    Jaroslav Voldřich
    další info

    tohle je zajímavé upřesnění ohledně w10
    http://technet.idnes.cz/windows-10-ochrana-soukromi-nastaveni-dwq-/software.aspx?c=A150908_125154_software_dvz


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů