+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Přečtěte si, co je nového

Všechny články

Kvalitní web copywriting a SEO jdou ruku v ruce

Za výborným textem na webu je spousta přípravné práce, kterou, pokud je text skvělý, nezaznamenáte. Všechno začíná analýzou klíčových slov. Na základě této analýzy se text připraví tak, aby byl pro návštěvníky vašeho webu relevantní a přesvědčil je, aby nakoupili právě u vás.

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě - Facebook, Instagram, LinkedIn - pokud bychom měli jmenovat ty nejznámější, jsou velkým fenoménem a časy, kdy byly vnímány pouze jako zdroj zábavy a trávení volného času jsou dávno pryč.

Cena za SEO - ceník optimalizace webu

SEO - magickým slovem - v překladu z angličtiny "search engine optimization" - označujeme způsoby, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů, tedy u nás v Čechách primárně na Googlu a Seznamu.

Co sleduji, když hodnotím web v roce 2020?

Posledních více než 10 let je mým pracovním prostředím svět internetu, ale až v poslední době jsem si uvědomil, že dělám neustále jednu věc - automaticky hodnotím webové stránky.

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

Drobečková navigace

Úvod > Blog > Je Váš web použitelný i na mobilních telefonech?

Je Váš web použitelný i na mobilních telefonech?Datum konání:
11.3.2015

Velká změna: google bude preferovat weby připravené na mobily!

Nová otázka bude znít:

JE VÁŠ WEB MOBILNÍ?

Při stále rostoucím počtu uživatelů internetu z mobilních telefonů se to asi dalo čekat. Nikoho z nás nebaví prohlížet si, natož něco objednávat na stránkách, které nejsou uzpůsobeny mobilním zařízením. Koneckonců proč taky v 21.století, že? Přístup Googlu je takovýto: bude-li mít web mobilní verzi, čeká ho zvýhodnění. Vedle toho zvýhodní i umístění výsledku z mobilních aplikací. Sám Google tvrdí, že změna bude mít významný dopad, takže nejde o žádné kosmetické změny a nevýznamné doplnění algoritmu.

Pokud se chcete podívat jak je na tom Váš web, můžete použít tuto aplikaci od Googlu.

Mimochodem, jestli si chcete podívat, jak se správně nastavený web pro mobil chová, podívejte se třeba právě na tyto moje stránky v mobilu: www.jaroslavvoldrich.cz

Níže v komentáři mi můžete dát vědět, jak Vaše weby v testu obstály...


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů