+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Přečtěte si, co je nového

Všechny články

Co sleduji, když hodnotím web v roce 2020?

Posledních více než 10 let je mým pracovním prostředím svět internetu, ale až v poslední době jsem si uvědomil, že dělám neustále jednu věc - automaticky hodnotím webové stránky.

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

PF 2018

Veselé Vánoce a šťastný nový rok...

Pozor na podvodníky - ES firmy nejsou Seznam.cz

Hospodářské noviny zveřejnily článek o novém katalogovém podvodu, jehož oběťmi se stávají firmy zapsané v katalogu firmy.cz od Seznamu...

Naučte se lépe využívat internet společně s Googlem

V tomto příspěvku bych Vás rád seznámil s hodně zajímavým projektem od Googlu - Digitální garáž. Sám jsem ho celý absolvoval a mohu s čistým svědomím říct, že pokud to s využitím internetu pro své podnikání myslíte vážně, najděte si čas a absolvujte ho.

Drobečková navigace

Úvod > Blog > Chcete zlepšit své podnikání na Internetu?

Chcete zlepšit své podnikání na Internetu?Datum konání:
9.1.2015

V současném konkurenčním boji na internetu vzhled stránek zdaleka nestačí. Zcela zásadní je marketingová hodnota stránek.

Jak jste na tom Vy?

Odpověděli jste si při tvorbě svého webu na tyto jednoduché, ale přitom zásadní otázky?

  1. Cílová skupina. Kdo je mým zákazníkem a co hledá. Nakupuje jednorázově nebo opakovaně? Je z celé ČR (Slovensko,…) nebo pouze lokální (region, město…)? Mění se v průběhu sezóny?
  2. Jaký produkt/službu chci pomocí stránek propagovat? Jaký produkt/služba mi nejvíce vydělává? Co mě odlišuje od konkurence a jakou nabízím konkurenční výhodu?
  3. Co očekávám od webových stránek? Hlavním cílem je aby zákazníci psali (formulář) nebo volali? Případně aby je stránky přesvědčili o návštěvě mé prodejny?

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů