+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Přečtěte si, co je nového

Všechny články

Kvalitní web copywriting a SEO jdou ruku v ruce

Za výborným textem na webu je spousta přípravné práce, kterou, pokud je text skvělý, nezaznamenáte. Všechno začíná analýzou klíčových slov. Na základě této analýzy se text připraví tak, aby byl pro návštěvníky vašeho webu relevantní a přesvědčil je, aby nakoupili právě u vás.

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě - Facebook, Instagram, LinkedIn - pokud bychom měli jmenovat ty nejznámější, jsou velkým fenoménem a časy, kdy byly vnímány pouze jako zdroj zábavy a trávení volného času jsou dávno pryč.

Cena za SEO - ceník optimalizace webu

SEO - magickým slovem - v překladu z angličtiny "search engine optimization" - označujeme způsoby, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů, tedy u nás v Čechách primárně na Googlu a Seznamu.

Co sleduji, když hodnotím web v roce 2020?

Posledních více než 10 let je mým pracovním prostředím svět internetu, ale až v poslední době jsem si uvědomil, že dělám neustále jednu věc - automaticky hodnotím webové stránky.

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

Drobečková navigace

Úvod > Blog > Chcete zlepšit své podnikání na Internetu?

Chcete zlepšit své podnikání na Internetu?Datum konání:
9.1.2015

V současném konkurenčním boji na internetu vzhled stránek zdaleka nestačí. Zcela zásadní je marketingová hodnota stránek.

Jak jste na tom Vy?

Odpověděli jste si při tvorbě svého webu na tyto jednoduché, ale přitom zásadní otázky?

  1. Cílová skupina. Kdo je mým zákazníkem a co hledá. Nakupuje jednorázově nebo opakovaně? Je z celé ČR (Slovensko,…) nebo pouze lokální (region, město…)? Mění se v průběhu sezóny?
  2. Jaký produkt/službu chci pomocí stránek propagovat? Jaký produkt/služba mi nejvíce vydělává? Co mě odlišuje od konkurence a jakou nabízím konkurenční výhodu?
  3. Co očekávám od webových stránek? Hlavním cílem je aby zákazníci psali (formulář) nebo volali? Případně aby je stránky přesvědčili o návštěvě mé prodejny?

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů