+420 725 895 550Republikánská 45, Plzeň
Chci úspěšný web

BLOG
Přečtěte si, co je nového

Všechny články

Kvalitní web copywriting a SEO jdou ruku v ruce

Za výborným textem na webu je spousta přípravné práce, kterou, pokud je text skvělý, nezaznamenáte. Všechno začíná analýzou klíčových slov. Na základě této analýzy se text připraví tak, aby byl pro návštěvníky vašeho webu relevantní a přesvědčil je, aby nakoupili právě u vás.

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě - Facebook, Instagram, LinkedIn - pokud bychom měli jmenovat ty nejznámější, jsou velkým fenoménem a časy, kdy byly vnímány pouze jako zdroj zábavy a trávení volného času jsou dávno pryč.

Cena za SEO - ceník optimalizace webu

SEO - magickým slovem - v překladu z angličtiny "search engine optimization" - označujeme způsoby, které mají za cíl, aby se určená internetová stránka zobrazovala na předních místech vyhledávačů, tedy u nás v Čechách primárně na Googlu a Seznamu.

Co sleduji, když hodnotím web v roce 2020?

Posledních více než 10 let je mým pracovním prostředím svět internetu, ale až v poslední době jsem si uvědomil, že dělám neustále jednu věc - automaticky hodnotím webové stránky.

Přestanou se Vaše webové stránky zobrazovat?

Má Váš web zabezpečené připojení pomocí protokolu HTTPS? Internetový prohlížeč Google Chrome mění od července 2018 algoritmus. Z toho důvodu se na některých webech začne zobrazovat upozornění, že jsou stránky nezabezpečené...

Drobečková navigace

Úvod > Blog > Předvýrobní analýza aneb než se pustíme do grafiky

Předvýrobní analýza aneb než se pustíme do grafikyDatum konání:
9.4.2015

Pokud chcete mít úspěšný web, který bude v maximální možné míře plnit plánované cíle, je nezbytné před vlastní výrobou provést takzvanou PŘEDVÝROBNÍ ANALÝZU. Předvýrobní analýza je takovou architektonickou studií, v tomto případě ale ne stavby, ale vašeho webového projektu. Mimochodem, když už mluvíme o architektech, tak pokud hledáte nějakého schopného a moderního doporučuji Ing.arch.Vlčka - JPV Architekt Plzeň.

Co taková předvýrobní analýza obnáší?

  • Analýzu klíčových slov
  • Marketingový pohled na web - o tom jsem již psal v článku "Chcete zlepšit své podnikání na Internetu?"
  • Vytvoření struktury webu na základě výsledků analýzy klíčových slov se zohledněním marketingového pohledu
  • Tvorba wireframe - "drátěný" model webu - popisuje web a každý v něm použitý element; je vytvářen v přesných proporcích, je v něm popsána funkčnost, obsah a rozložení webu /o tvorbě wireframe si napíšeme podrobněji někdy příště/

Tyto kroky jsou nezbytné k tomu, aby Vaše investice, ať už časová nebo finanční ,do tvorby nového webu měla smysl a přinesla kýžený výsledek.

 

Otázky na tělo na závěr: "Dělali jste si předvýrobní analýzu při tvorbě Vašeho webu?"

 

Budu rád za Vaše komentáře....


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů